Remote DownloadRemote Download - плагін для Download Master

Remote Download - це плагін для Download Master, який дозволяє відстежувати файли, додані через сайт MyTopFiles, і автоматично завантажувати їх.

Ви можете запустити Download Master з увімкненим плагіном Remote Download і залишити комп'ютер увімкненим. Після цього ви можете передавати посилання для завантаження в Download Master з будь-якого іншого комп'ютера, підключеного до Інтернету, через ваш обліковий запис MyTopFiles.com https://mytopfiles.com/users/USERNAME/downloads/. Наприклад, ви можете переносити завантаження на домашній комп'ютер з робочого чи мобільного, або навпаки. Після перенесення посилання завантаження почнеться автоматично.

Функції плагіна:

 • Можливість вказати, який обліковий запис MyTopFiles.com використовувати;
 • Можливість відключити перевірку нових посилань на завантаження;
 • Різні інтервали для перевірки нових посилань на завантаження: від 10 хвилин до 24 годин;
 • Журнал активності плагіна;
 • Можливість перевіряти нові посилання на завантаження примусово.

Нова версія

Remote Download 2.0

ОС що підтримуються:  Windows 11 | 10 | 8.1 | 8 | 7 

Розмір: 0,4 MB Дата: Август 1, 2023 
Додаткові розміщення

Історія версій

Версія 2.0 - Август 1, 2023
 • Покращена інтеграція з сайтом;
 • Покращена підтримка мов.
Версія 1.0 - Квітень 24, 2009
 • Перший публічний реліз.

Інструкція з встановлення

 1. Завантажте плагін Remote Download;
 2. Розпакуйте його до теки ...\Download Master\Plugins\;
 3. Запустіть Download Master, виберіть Інструменти -> Плагіни... і відкрийте налаштування плагіна;
 4. Вкажіть логін і пароль для вашого облікового запису на MyTopFiles.com (якщо у вас немає облікового запису, будь ласка, зареєструйтесь тут: https://mytopfiles.com/register.php). Натисніть Гаразд. Перевірка посилань на завантаження буде виконуватися автоматично через вказаний інтервал часу. Звичайно, Download Master має працювати на вашому комп'ютері постійно.
  Якщо ви хочете перевірити наявність посилань для завантаження прямо зараз, відкрийте налаштування плагіна і натисніть кнопку Перевірити зараз;
 5. Зайдіть у свій обліковий запис на https://mytopfiles.com/users/USERNAME/downloads/ (де USERNAME - це ваш логін) і додайте будь-яке посилання на завантаження в розділ Завантаження (якщо ви хочете завантажити файл пізніше, додайте посилання в розділ Відкладені). Після того, як посилання буде передано до Download Master, його буде переміщено до розділу Архів у вашому обліковому записі на сайті.

!!! Плагін є частиною стандартного інсталяційного пакету Download Master.

MyTopFiles

Найпопулярніші програми, архіви, документи
Download Master інтегрований у файловий каталог MyTopFiles, що дозволяє шукати файли і дзеркала прямо з програми і отримувати інформацію про найпопулярніші програми, музику, архіви, документи тощо. Після реєстрації ви можете додавати коментарі до файлів, додавати файли у власне Вибране, доступне вам на будь-якому комп'ютері, підключеному до Інтернету.

Щоб завантажити останню версію Download Master або отримати більш детальну інформацію про DM, будь ласка, відвідайте сайт:  downloadmaster.com.