integration into FirefoxРозширення для інтеграції Download Master у Firefox

Додай до FirefoxКоли ви встановите розширення у Firefox, натисніть кнопку Додати і підтвердіть дозволи.

Перехоплюйте завантаження для Download Master, завантажуйте файл або групу файлів з контекстного меню.

Завантажте з Firefox за допомогою DM, просто натиснувши на посилання. Ви можете ввімкнути або вимкнути перехоплення посилань у меню розширення. Ви також можете встановити мінімальний розмір файлу для завантаження за допомогою DM.

Link interception options in Firefox

Розширення для Mozilla Firefox додає можливість запускати завантаження або групу завантажень з контекстного меню Firefox. Після встановлення розширення до контекстного меню Firefox буде додано підменю Download Master з пунктами Download і Download All.

Після встановлення вам потрібно буде перезапустити Firefox. Тепер після натискання на посилання (приклад посилання) ви побачите нові пункти в контекстному меню:

Context menu in Firefox

виберіть Завантажити, якщо ви хочете завантажити вибраний файл, Завантажити всі посилання, якщо ви хочете завантажити групу файлів зі сторінки або Віддалене завантаження, якщо ви хочете завантажити файл віддалено.

Якщо ви відвідаєте сайт з відео, яке можна завантажити за допомогою DM, кнопка розширення змінить свій вигляд. Ви можете натиснути на неї і вибрати Завантажити відео, щоб завантажити відео за допомогою DM.

Button will appear letting you save the video file to your computer

Ви можете виділити текст, клацнути правою кнопкою миші, щоб відкрити контекстне меню і вибрати "Пошук на mytopfiles.com". Ви одразу ж отримаєте сторінку з результатами пошуку, звідки зможете завантажити файли.

Для отримання додаткової інформації про інтеграцію DM з Firefox, будь ласка, зверніться до довідкової системи DM.

!!! Розширення підтримуються тільки в Firefox 50 і вище.

Щоб завантажити останню версію Download Master або отримати більш детальну інформацію про DM, будь ласка, відвідайте сайт:  westbyte.com/dm.